ארכיון מחבר: GoingOut

רגע לפני הפריצה הגדולה – פול טראנק בבארבי / מאת: אסף מואב

להקת Full Trunk הגיעה לכבוש את הבארבי השבוע (יום ד') במופע שסיכם עבורם את השנה האחרונה והאינטנסיבית. מיותר לציין שהיה זה עוד מופע בלוז-רוק משובח של הרכב שנמצא בזינוק חד כלפי מעלה.

השנה האחרונה הסתמנה כשנה שבה יותר ויותר אנשים הגיבו ב-"אה, שמעתי עליהם…" כשהשם Full Trunk עלה בשיחות על מוזיקה. והתחושה בבארבי היתה בהתאם. תחושה של תכונה. כשעלה ההרכב לבמה, מאות האנשים במקום לא ידעו נפשם מרוב אושר. המופע החל בקטע מוזיקלי שכבר דרכו הציג ההרכב את היכולות שהפכו אותו למדובר כך כל. מהר מאוד גל ניסמן וחבריו החלו לנפק את להיטי האלבום האחרון שהוציאו לפני כמעט שנה. משמיעות חוזרות של האלבום אין ספק כי הוא נכתב כדי להקפיץ אלפי אנשים באצטדיונים ומופעי רוק, ואכן הבארבי רחש והמה בקריאות ומחיאות כפיים לקול שירים מקפיצים כמו Mufleta Blues, ו-Think You're a man.

אם בתחילת המופע נראה כי נגני ההרכב מרוכזים לגמרי בביצוע החומרים שלהם, לאחר כמה שירים נדמה היה שמשהו השתחרר אצלם. עופר ויינר על הבס לא הפסיק לרקוד על הבמה מצד לצד וגל ניסמן, הלב הפועם של ההרכב, התפנה להזכיר לקהל שהלהקה החלה את דרכה לפני שנתיים עם אלבום בלוז בעברית, מה שהוביל לכמה מלהיטי אותו אלבום, כמו "אומר לך מותק" ו-Keep Trying המרגש.

לאורך השנים, הקפידה הלהקה להביא הרבה אורחים למופעים שלהם, וגם הפעם הם לא איכזבו כשאירחו את גיא מזיג לשני שירים, "חבל שאת ככה", שבשיאו ניסמן ומזיג מג'מג'מים להם סולואי בלוז ארוכים, ולאחריו "רוצה שנתממש" של מזיג.

לאורך המופע הורגש מאוד כי בסיס הכוח של ההרכב מושתת על כך שזהו מרובע שווה צלעות בה כל צלע תומך באופן יסודי ויציב במבנה כולו. לאחר כמעט שנתיים בהרכב, הקלידן אריאל קשת, מרגיש לגמרי בנוח ונראה כי גם שאר חברי ההרכב מצאו את הדרך לעשות לו מקום במוזיקה המקפיצה שהם מבצעים. המופע המשיך עם הסינגל החדש של ההרכב, Look Who's Back, הסינגל המרגש Baby Put The Gun Down כולל סולו הגילמור הארוך בסופו, וכמובן שיר הנושא מאלבומם האחרון Time For Us To Move שלא השאיר אף אחד באולם אדיש ואף ישבן לא מתנועע. הלהקה אף נתנה כבוד ליותם אלעזרי המתופף עם סולו ארוך ומרשים בו הוא מנגן על כל סוג כלי קיים בבארבי, החל מכסאות ועד לסטנדים של מיקרופונים. הלהקה סיימה את המופע עם ADHD המקפיץ מתוך אלבומם הראשון, לא לפני שירדה באופן מפתיע להדרן.

זאת הפעם השלישית שאני רואה את Full Trunk מופיעים בבארבי ובכל הופעה אני מוצא על הבמה להקה אחרת. אם לפני שנתיים היתה זו חבורת צעירים שרק שחררה אלבום ראשון של בלוז בעברית והציגה מופע בישיבה, לפני שנה השיקה הלהקה את האלבום השני עם קהל מעריצים הולך וגדל. הפעם כבר היה מדובר בלהקה מגובשת בהרבה. להקה שלא רק כבשה את במות הארץ בשנה האחרונה, כולל פסטיבלים, אלא אף הגיעה להופעות באירופה. אולי העדות הגדולה ביותר לכך היא שלא היה להם צורך לשבץ אורחים רבים לאורך המופע, וכשכבר העלו אמן אורח היה זה קליבר כמו גיא מזיג. ואולי העדות היתה בכך שלמרות הפצרות הסולן ניסמן בעבר, הלהקה החלה לבצע הדרנים.

לא משנה הסיבה, אין ספק שהלהקה ממשיכה את מסלולה החד לפסגה כשהיא חורכת את האדמה בדרכה. Full Trunk נשמעים היום כמו הרכב שמוכן לבצע פריצה נוספת קדימה ואין ספק כי זהו רק עניין של זמן עד שיכבשו גם את תחנות הרדיו בארץ, ומי יודע אולי גם ברחבי העולם. מה שבטוח הוא שנראה כי ההרכב בשל להקליט חומרים נוספים ואולי אף אלבום שלם.

עשרים שנות יהדות / מאת: אסף מואב

שום דבר לא הצליח להרוס את חגיגות עשרים שנות הפעילות של היהודים באמפי זאפה בראשון לציון אמש. לא החניה הרחוקה, לא מתחמי האוכל שלא קיבלו כרטיסי אשראי, ואפילו לא הרעיון לקיים הופעה בישיבה. כשעלתה אורית שחף לבמה עם "שרה אליך" היו רחשים רבים של התרגשות במתמחי הישיבה השונים באמפי תיאטרון. ובכל זאת, עם כל הכבוד לרצון למכור לקהל כרטיסים במחירים שונים, מתחם ההופעה לא היה מסודר היטב כדי להכיל זאת, כאשר הבארים השונים מוקמו במפלס התחתון וכלל לא היתה חציצה אמיתית בין המתחמים השונים.

בנוסף לכך, צריך לקחת בחשבון שזו היתה הופעה של להקת היהודים, שידועה כסופחת ומלאת אנרגיות. ואכן כבר עם השיר השני במופע, "אלה" התמלאה חזית הבמה ברוקדים שקפצו ושרו עם הלהקה אל מול יושבי השורות הראשונות ההמומים. הפתיחה החזקה המשיכה עם "משחק אותה" מתוך אלבום הבכורה של הלהקה "מציאות נפרדת", המהווה אבן דרך ברוק הישראלי, לפני שהלהקה הציגה שירים מתוך אלבומה האחרון.

בכלל, התירוץ לסיבוב ההופעות הנוכחי הוא ציון 20 שנה ליציאתו של "מציאות נפרדת", שעם השנים הפך למקור השראה לעשרות מוזיקאים כדי ליצור הארד-רוק בעברית. ועם זאת, נדמה כי גם אחרי עשורים של פעילות, להקת היהודים עדיין לא מקבלת את תשומת הלב הראויה לה ולמקומה במוזיקה הישראלית. משמיעות ראשונות של האלבום "יותר לא" שיצא לפני כמה חודשים נדמה כי פטרובר ושחף, הסולנים של ההרכב, לא מחדשים הרבה מבחינה סגנונית וכתיבת השירים, אבל, וזה אבל גדול, חשוב לזכור שהיהודים אינה דומה לאף להקה אחרת בארץ. מדובר על להקה שבנתה לעצמה קהל מעריצים עצום על בסיס הופעות חיות, וגם היום, אחרי שנים של הופעות ותקליטים, כשהם בתקופה אחרת בחיים, הם עדיין מביאים איתם משהו אחר כשהם מעלים את שיריהם לבמה.

כך זכינו לקבל את "סמי" המקפיץ, "עידן האלוהים" קורע הלב ואת They Want To Kill Me האפל, לפני שעלה לבמה האורח הראשון של הערב – מוקי עם המנון הרוקנרול "לא רוצה להתבגר". במבט ראשון, השילוב בין "היהודים" למוקי בגרסתו הנוכחית, נראה קצת תלוש, אבל על הבמה השילוב היה מנצח. יחד עם מוקי, שצמח גם הוא באיזורי הדיסטורשנים אי אז בשנות ה-90, הציגו היהודים את "גניבה" הכבד וקינחו בלהיטו של מוקי "כולם מדברים על שלום" שגרם לכל יושבי הכסאות באמפי בראשון לציון לעמוד על הרגליים.

אם נראה כי זהו שיאו של הערב, מספר שירים אחר כך הזמינה הלהקה את רמי פורטיס לבמה לשיר איתה את "מחפש תשובה". פורטיס המשוגע, שנמצא אולי בתקופה הכי טובה בקריירה שלו מבחינת פופולאריות, נראה בתחילה כאילו לא מוצא את מקומו בין כל נגני ההרכב, אך כשהמשיכו לאחר מכן ללהיטיו "תלוי על הצלב" ו-"את לא" הוא הצליח לשבות את הקהל במהרה ולהכניס טירוף נוסף למופע.

גם "הדג נחש", שעלו לנגן עם היהודים כמעט בהרכב מלא, מספר שירים לאחר מכן, נתנו דחיפה נוספת למופע. יחד ניגנו ההרכבים את "זמן להתעורר" ו-"לא מזיז לאף אחד" הנוקב. נדמה כאילו הגרוביות של הדג קיבלה דחיפה עמוקה וכבדה עם הגיטרות והבאסים של היהודים. לאחר מכן הגיע תורו של אחד מלהיטי היהודים הגדולים ביותר, "עוד ארון אחד", שבשיאו שאנן סטריט וגיא מר מהדג נחש נותנים קטע היפ-הופ בין הפזמונים.

הקהל היה משולהב לאורך כל המופע, וגם כאשר היהודים נתנו שני הדרנים, התחושה היתה שהוא רוצה עוד. לפחות כך הרגישו מאות האנשים שהציפו את קרבת הבמה. הלהקה מצידה, הצליחה ליצור עם הקהל קירבה כאילו מדובר בתיאטרון קטן של מאות מקומות. אורית שחף הבלתי נגמרת התיישבה בקצה הבמה קרוב לקהל בשיר "הימים שחלפו", תום פטרובר שנראה מלא באנרגיות נמרח על הבמה באחד השירים, והזוג נראה מאושר מתמיד, מחליף מבטים ונגיעות לכל אורך המופע. עם "אינטרמת" בהדרנים ו-"ג'קי" לסיום המופע, הראו היהודים כי כוחם עוד בשיאו, ששחף ופטרובר נשארים בסופו ללא חלק עליון.

דווקא במקום שנראה מתאים להם ביותר, אצטדיון רוק, הצליחה הלהקה ליצור אינטימיות גבוהה עם קהל המעריצים שלהם. כזו אינטימיות שגם יושבי השורות האחוריות, שלא הורגשו כלל במופע, לא הצליחו להרוס. גם אחרי כל השנים, היהודים עודנה להקת הופעות מהטובות בארץ, בעודם מביאים איתם דחף לקפוץ, לשיר ולהשתולל, יחד עם הטירוף על הבמה. אורית שחף נותרה בין הקולות הטובים בארץ ועדיין מהווה את הדוגמה החיה הטובה ביותר לזמרת רוק ישראלית אמיתית. פטרובר, ששלט בהרכב ביד רמה לכל אורך הערב, נראה כנה ואמיתי בהתלהבות שלו מהמופע עד שאפשר ממש להזדהות איתו. מפתיע שגם כאשר נראה כאילו בזאפה עשו הרבה כדי להפוך את המופע לסטרילי וחלבי, הלהקה הצליחה ליצור את אותה הייחודיות שמלווה אותה לכל אורך השנים.

מומלץ בחום להגיע לאחת מהופעות הסיבוב הקרובות, ביום ד' באשדוד, או במופע הזריחה במצדה, ולהרגיש ממקור ראשון את האנרגיות שהלהקה הזו פולטת.

שלומי שבן והקולקטיב

שלומי שבן והקולקטיב חגגו את מערכת היחסים שלהם מהשנים האחרונות במופע פרידה שנערך תחת תחנת הכוח "דליה" בתל צפית. והאמת שהיה מרגש. שלומי שבן נתן את כל כולו, והקהל הגיע בהמוניו כדי לסגוד לאלוהי החשמל, וגם כדי לפגוש אורחים מפתיעים. אין ספק שהופעה בחסות טורבינות חשמל היא משהו חדש, שנתן תחושה פינק פלוידית לכל הערב.

זה החל עם שיר הנושא מתוך אלבומו המדובר "תרגיל בהתעוררות", המשיך עם הזמנת שי צברי המוכשר אל הבמה וכבר בשיר השלישי נחשפנו לסולו הבוזוקי של יוסי מזרחי מהקולקטיב. שלומי שבן ליהטט בקהל במילים ובקטעי קישור, מספר על כך שצפית מתחרז עם יער חרובית, אבל לא עם "דליה"; קורא לקהל לקום ולשבת במהלך השירים ולשיר איתו קטעים, מבקש מאנשי ההפקה לשנות טקסטים על מסכי הוידאו העצומים שהיו מאחוריו.

בשיר "מותק את אצלי בראש" הצטרפה ללהקה תזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים שנתנה לכל העניין נופך הרבה יותר מכובד. בכלל במהלך הערב ליוו את שבן הרבה אנשים מוכשרים. בין אם זו נוגה ארז ששרה איתו את "מלכה לב אדום", האחיות לוז המרשימות שתפקדו על תקן זמרות ליווי אבל נתנו הרבה מעבר, שי צברי שאותו כבר הזכרנו ואף נגן פרקשן אורח שהפליא על התופים.

שבן הוא פנומן על הפסנתר, בעודו מלהטט על הקלידים. ברגעים בהם מצלמות הבמה התמקדו בידיים שלו וזכינו לראות אותם על המסכים, נדמה כי פשוט מטפף על הקלידים בציוריות יותר מאשר ממש מנגן עליהם. המופע החל להתרומםפ כאשר בשלב מסויים, קרא שבן לכל הנוכחים לעמוד מתחת לבמה לפני שהוא מנגן שיר רגאיי, מה שגרם למאבטחי המופע קצת להילחץ יתר על המידה.  שבן הפליא בביצוע מרגש של להיטו "כולם אומרים" ונראה כי מכאן אין לאן לרדת ברמת האנרגיות.

ואכן, השיא של המופע הגיע עם הופעתו של שלום חנוך על הבמה. היתה לכך סנונית מקדימה כאשר שבן ניגן לבדו על הפסנתר את "לא יכול לישון עכשיו" הקלאסי של להקת תמוז, אך לאחר מכן הצטרף חנוך לנגנים ונתן לקהל מספר קלאסיקות, כמו "חתונה לבנה" ו-"זה רק געגוע". נדמה כי גם שבן וגם חנוך מתרגשים מהחיבור, כאשר הם לקחו לעצמם רגע על המבה והודו אחד לשני. משם המשיך המופע להמריא עם "משיח", ואז אפילו "סוף עונת התפוזים" בביצוע מקפיץ במיוחד ונאמן למקור. אחרי שנפרדו מחנוך, המשיכו שבן הוקולקטיב באנרגיות הגבוהות עם "דניאלה" שהשאיר את הקהל רוקד ובשיאו שבן מניע את כל האנשים למחוא כף בקצב המוזיקה. החלק הראשון של המופע ננעל עם "הנה בא הסוף" המרגש שגרם למרבית מוזמני תחנת הכוח לצאת לכיוון החניון, בעוד חובבי המוזיקה המסורים נותרו בפנים.

קשה היה שלא להרגיש, לאורך כל הערב, כי הגורם המשמעותי ביותר במופע היה ללא ספק להקת הקולקטיב. אמנם זה היה אלבום, סיבוב הופעות ומופע בו הקרדיט הוא משותף, ואני בטוח כי רועי ריק, רבינוביץ' ושאר חבריהם המוכשרים היוו נדבך משמעותי בעיבודי השירים למופע, אך נדמה כי שלומי שבן קיבל את מרבית אור הזרקורים בתקופה זו. ובכל זאת, חשוב לציין עד כמה הלהקה הזו מוכשרת, בין אם מחלקת הקצב, בראשותו של נדב לוזיה, מחלקת כלי המיתר של יוסי מזרחי, ואפילו רועי ריק, שלצורך הערב היה רק נגן מפוחית, נדמה כי שבן קיבל הרכב על שמלווה אותו, וזה היה ניכר בעיבודים ובסאונד. כאשר עלו חברי הקולקטיב להדרן עם Whiskey Eyes שלהם גם ניכר עד כמה הם לא קיבלו מספיק חשיפה או קרדיט על כל שיתוף הפעולה עם שבן, וכמה היה זה שבן שהרוויח יותר מהכל.

בסיום הערב הציגו שני הצדדים ביצוע אלקטרוני במיוחד של "אריק" של שבן, בו שלומי הפך לבונו לרגע, וירד לקהל להתערבב עם האנשים. האם זו מגלמוניה או שהוא באמת כוכב כזה גדול? רק הזמן ונפח היצירה שלו יגיד. אין ספק שחיבור עם הקולקטיב עשה לשלומי שבן רק טוב. אך האם החיבור היה נכון גם ללהקה המוכשרת הזו? כנראה שכן. מה שבטוח אתמול בערב היה שמח.

 

בגאז' מלא של הפתעות / מאת: אסף מואב

יש להקות, ספורות ביותר, שאף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה בהופעות שלהם. כלומר, אפשר לצפות שתהיה מוזיקה טובה ושהאנרגיות יהיו גבוהות, אבל מה יקרה באמת, את זה אין לדעת. אחת מאלו היא Full Trunk שחגגה השבוע בבארבי בתל אביב את השקת האלבום השני שלה, Time For Us To Move. אחרי שנתיים שהלהקה הזאת בהילוך גבוה, חורשים את הארץ צפונה ודרומה, היה כיף לראות אותם ממלאים את הבארבי במאות אנשים.

למי שלא מכיר את ההרכב (נותרו כאלו? באמת?), מדובר על הרכב צעיר שמנגן בלוז רוק מהיר, קצבי ומשובח. האלבום הראשון שלהם, שנקרא על שם הלהקה, כלל בלוז ורוק בשפה העברית ויצא לפני כשנה וחצי (אפילו כתבנו עליו פה) עם אמירה מוזיקלית מאוד חדה – להחיות את הרוקנרול בעברית. כבר שם הם הצליחו לקנות לעצמם קהל מעריצים נאמן ונלהב. את האלבום הנוכחי, הפעם על טהרת השפה האנגלית, הם יצרו באמצעות פרויקט הדסטארט (גיוס כספים המוני) שהפך אותם לקשורים מאוד למעריציהם.

ואכן, תכונה רבה הורגשה באולם לפני תחילת המופע. הקהל, שהורכב ממגוון גילאים, ציפה כולו לחומרים החדשים שההרכב תכנן לחשוף, רבים מהם עם תחושת שייכות לפרויקט שהם סייעו ליצור. באיחור מתבקש עלתה הלהקה לבמה וההתרגשות היתה רבה. ההופעה הורכבה ברובה מהאלבום החדש של הלהקה, ולכן התנהלה ברובה באנגלית. השירים הראשונים מצאו את הקהל והלהקה מהוססים בתחושותיהם לשירים, אפילו קצת רגועים מדי ביחס למעמד. את האנרגיות הגבוהות שמר אדם בתחפושת של אריה עם חולצה של הלהקה, שלא הפסיק להתרוצץ בקהל.

כל זה החל להשתנות כאשר אל הבמה עלתה דיאנה גולבי. יוצאת כוכב נולד היא חלק מארסנל האורחים הקבוע של הלהקה, עד כי באלבום האחרון אפילו התארחה בשיר "Think You're A Man, Think Twice Again", אותו גם ביצעה בהופעה. אחרי גולבי הציגה הלהקה את החלק הרגוע יותר של המופע עם השירים האקוסטיים מהאלבום ועם הסינגל השלישי שלהם "Baby Put The Gun Down", אותו מסיים גל ניסמן, הסולן-גיטריסט והרוח החיה של ההרכב, עם סולו ארוך אה-לה דיוויד גילמור.

ההפתעה הבאה במופע הגיעה עם הצטרפותה של הזמרת המוכשרת גל דה-פז אל ההרכב על הבמה. יחדיו ביצעו את השיר "Without a Sight" אשר גם הוא מופיע באלבום החדש, ולאחר מכן הרימו את הבארבי לאוויר עם ביצוע משותף לבלדת הבלוז הוותיקה "I Just Want to Make Love to You". מכאן המופע רק המשיך להמריא. הפולטראנקיסטים החריפים ניגנו כמה שירים בעברית מהאלבום הראשון ואז הזמינו לבמה את ההרכב המקפיץ Lucille לשיר איתם שני שירים נוספים.

שיאו של המופע הגיע עם ההמנון Time For Us To Move, כשמו של האלבום החדש, בלוז-רוק במזרחית. כן כן, במזרחית. בהדרן הם עוד נתנו ביצוע של קלאסיקת הבלוז "Hoochie Coochie Man" וסיימו בטון רועם כשהם כמעט מפרקים את הבמה.

השקת האלבום השני מוצא את הלהקה במקום אחר, טוב יותר מזה שהיתה בשנתיים האחרונות. הפגנת הכוח שהינה למלא את הבארבי היא משהו שלא בא ברגל, וגם לא בקלות, ואת זה ניתן לזקוף רק לחברי ההרכב הזה ולמוזיקה שהם יוצרים. למרות הבעיות בסאונד הלהקה לא הרגישה "קטנה" על המקום והבמה נראתה מכובדת. הרבה מזה נובע מאופן בו ההרכב מתקשר עם מעריציו, בעיקר ברשתות החברתיות אבל גם הרבה בהופעות ברחבי הארץ במהלך השנים. אולי זו השטותניקיות של עופר ויינר, הבסיסט, שנותנת תחושה של אינטימיות מאוד גדולה בין הלהקה לקהל. בסופו של הערב הקהל היה מסופק, וההבטחה של הלהקה "לפרק לאנשים את האוזניים" התממשה. האלבום החדש של פולטראנק נותן הוכחה נוספת לרוח הרעננה שהלהקה הזו מספקת, והעתיד עבורם נראה ורוד. ומלא בהפתעות.

צילום: Victor Muper

הופעות מומלצות 26.4-2.1.2015

יום ראשון 26.4

נאג' חמדי בהופעה באוזן בר. נפתח את השבוע עם להקת העיתונאים המרתקת, שחורכת לה את הבמות כל הדרך לאלבום בכורה, בהפקת ברוך בן יצחק מרוקפור. אז מה אם "אני שכיור מאוחר ויש לי עבודה מחר", בשבילם זה שווה! כרטיס: 50 ש"ח.

יום שני 27.4

להקת רנסאנס בהופעה בפארק הירקון בתל אביב. ממובילות גל הרוק התקדם של שנות ה-70, ענקית הרוק חוזרת לישראל אחרי 35 שנים כדי להופיע בפני הקהל הישראלי. לשמוע את אנני האסלם בלייב זו חוויה שלא שווה לפספס. כרטיס: 260 ש"ח.

יום שלישי 28.4

שלום חנוך בהופעה בפורום בבאר שבע. חמוש באלבום חדש, אבי הרוקנרול הישראלי מגיע לבירת הנגב למופע להקה עם כל התותחים (פיטרסון בגיטרה, הרפז על הס ופדי בתופים). תמיד שווה. מחיר: 160 ש"ח.

עידו מוסרי וליאור פרלה בהופעה באוזן בר.  צמד האומנים המסקרנים משיק סינגלים חדשים, כל אחד בנפרד, ואפילו יארחו את יוסי מרשק. כניסה: 50 ש"ח.

יום רביעי  29.4

ערב אקוסטי בירושלים:

ערן צור יעלה להופיע במזקקה בירושלים, עם שירים מכל התקופות, החל מימיו בלהקת טאטו ועד לחמורים מאלבום חדש שהוא יוצא בקרוב. סולו אקוסטי עם בס וגיטרה. כניסה: 50 ש"ח.

בזאפה ירושלים יופיע מתי כספי במופע שלו "אינטמתי", שכולל קאלסיקות עם קטעים אינסטרומנטליים מיוחד. מרתק. כניסה: 135 ש"ח.

יום חמישי 30.4

רונה קינן בהופעה באוזן בר. לראשונה בקריירה, יוצאת קינן לראשונה למופע סולו, עם גיטרה, כלי הגשה אלקטרונים ופסנתר ותציג ביצועים מרעננים לכל השירים המוכרים וגם הצצה לתקליט שבדרך. כניסה: 80 ש"ח.

יובל דיין בהופעה בלהבות חביבה. ממשיכה את דרכה הארכוה לפסגה, הזמרת המוכשרת תגיע להרטיט את הלבבות עד שתחזור. כניסה: 95 ש"ח.

נזכיר רק שנמשך סיבוב האיחוד של רוקפור אולי לולאי והפעם באמפי שוני בבנימינה (134 ש"ח).

יום שישי  1.5

דודו טסה בהופעה בזאפה בתל אביב. טסה חוזר למופע צהרים בזאפה עם ההרכב המחשמל שלו וכל הלהיטים המשובחים. כרטיס: 134 ש"ח.

אברהם טל בהופעה בקיבוץ גת. האמן המכושר יגיע בצהרי היום להלהיט את הבריכה בקיבוץ עם כל הלהיטים המוכרים שלו. וגם תהיה בריכה. כרטיס: 115 ש"ח.

סינגולדה וחברים בהופעה בלהבות חביבה. גיטריסט העל עם הרכב נגנים בו הם מציגים קלאסיקות רוק מכל הזמנים. כניסה: 125 ש"ח.

יום שבת  2.5

רובי וויליאמס בהופעה בפארק הירקון בתל אביב. זהו זה הגיע, ההופעה הכל כך מצופה של אחד הזמרים הגדולים בעולם בשני העשורים האחרונים. אם עוד לא קניתם כרטיס, רוצו עכשיו. מחיר: החל מ-290 ש"ח.

שלמה ארצי בהופעה באמפי שוני בבנימינה. קצת לפני כן, אולי גדול זמרי ישראל  בהווה יפתח את עונת הקיץ שלו בבנימינה. כניסה: 225 ש"ח.

 

שיהיה לכולנו שבוע של הרבה מוזיקה טובה.
אם יש לכם הופעות שאתם ממליצים עליהן, נשמח לשמוע.
מאמר ההמלצות של לוח ההופעות GoingOut נכתב ונערך ע"י אסף מואב.

הופעות מומלצות 19-25.4.2015

19.4

שלומי שבן בהופעה בזאפה ת"א. שלומי שבן, אחד המוזיקאים המקוריים, המאתגרים והמצליחים במוזיקה הישראלית היום, במופע סולו וירטואוזי שקצר שבחים הן מצד התקשורת והן מצד הקהל.  כרטיסים: 125 ₪

20.4

קורין אלאל בהופעה בזאפה ת"א. הזמרת-יוצרת המוערכת, קורין אלאל, מציינת 30 שנות קריירה מוזיקלית מפוארת בסדרה של 8 מופעים חגיגיים עם אורחים בזאפה. קורין, שתחגוג בחודש מרץ הקרוב יום הולדת 60, תבצע בסדרת ההופעות את שיריה הגדולים מעשרת אלבומיה, שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית. כרטיסים: 125 ₪

21.4

שרים במרכז – זוכרים קצת אחרת. כיכר ספרא ירושלים. נפגשים בכיכר ספרא לזכור דרך המוזיקה, דרך המילים, דרך השירים. שי צברי, עלמה זוהר, ירמי קפלן, עידן עמדי,  דפנה ארמוני, אניה בוקשטיין,  ישי ריבו, רוני צדקא ונבחרת בית הספר BKF music center (לנגן בכיף). במהלך הערב יוקרנו סרטי אנימציה מרגשים מפרויקט "פנים.יום.זיכרון" של בית אבי חי Beit Avi Chai.

22.4

חגיגת יום העצמאות בשיאה וכמידי שנה טובי זמרי ארצנו יופיעו בכל רחבי הארץ ויחגגו איתנו את יום הולדתה של מדינת ישראל. לכל ההופעות ביום העצמאות

מופע פסנתר "אינטימתי" – מתי כספי בזאפה ת"א. גדול היוצרים בארץ, במופע מיוחד במינו שכולו קלאסיקות של הזמר הישראלי. בהופעה מבצע מתי את מיטב להיטיו משנות פעילותיו הרבות, בשילוב סגנונות שונים וקטעים אינסטרומנטליים מיוחדים. כרטיסים: 135 ₪

יצחק קלפטר, שלמה יידוב ושם-טוב לוי בהופעה בזאפה הרצליה. שלושה מבין טובי המוסיקאים שלנו שרים ומנגנים את השירים הקלסיים שלהם מהאלבום צליל מכוון, וכן חומרים מהרפרטואר האישי של כל אחד מהם. כרטיסים: 165 ₪

הסיקסטיז במופע מיוחד לרגל יום העצמאות בזאפה ירושלים. להקת הסיקסטיז היא הלהקה הראשונה בארץ שהקדישה עצמה למוזיקה של שנות השישים, וידועה כלהקה המובילה בתחומה.  הלהקה מבצעת את הקלאסיקות של החיפושיות, האבנים המתגלגלות,  החיות, ושל מיטב להקות הקצב האחרות שפעלו בשנות השישים כשהדגש הוא על נאמנות למקור. כרטיסים: 125 ₪

בפארק זכרון יעקב החדש יופיעו יהודית רביץ והפרויקט של רביבו, במקביל לזיקוקים המסורתיים. מאיה בוסקילה תגיע לעשות שמח בקניותר נס ציונה ואילו מוניקה סקס יחגגו את יום העצמאות בישוב לפיד.

יסמין לוי תעלה לבמה בתיאטרון ירושלים עם מופע מיוחד בערב יום העצמאות, עם התזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של ירון גוטפריד שיבצעו טנגו ,לאדינו וספרדית.

23.4

זהר וגנר והמסריחים שוברים שתיקה. והם יופיעו באוזןבר ת"א. כרטיסים: 40-45 ₪

24.4

סינגולדה בהופעה בזאפה ת"א. סינגולדה, האיש ואגדת הגיטרה מנגן במופע זה את יצירות הגיטרה הגדולות שליוו אותו במסע הסינגולדאי, קלאסיקות מכל הזמנים כגון-לד זפלין,  קלפטון, הנשרים, הביטלס, סגול כהה, קווין, סנטנה ועוד. כרטיסים: 125 ₪

באותו זמן יעלה שלום חנוך לבמת הבארבי ת"א למופע כולל את מיטב הלהיטים של חנוך משנות הקריירה הארוכה והענפה שלו. כרטיסים: 103 ₪

25.4

נקמת הטרקטור בהופעה באוזןבר ת"א. אחד מהרכבי הרוק הוותיקים והבולטים במוסיקה הישראלית, עם למעלה משני עשורים של פעילות יצירתית פורה וענפה – לראשונה באוזןבר!

שיהיה לכולנו שבוע של הרבה מוזיקה טובה.
אם יש לכם הופעות שאתם ממליצים עליהן, נשמח לשמוע.
מאמר ההמלצות של לוח ההופעות GoingOut נכתב ע"י ארז הדר

הופעות מומלצות 12-18.4.2015

יום ראשון 12.4

מדברים זאפה עם שלמה ארצי בזאפה הרצליה. במסגרת סדרת המפגשים בהנחיית קובי מידן, יגיע ארצי לחלוק שירים וסיפורים לאורך השנים. יהיה מעניין. כניסה: 95 ש"ח.

פולטראנק בהופעה בתאטרון תמונע בתל אביב. בעודם מתכוננים להשקת האלבום השני שלהם, הרכב הבלוז המקפיץ יגיע לתמונע לחלוק כבוד לאחד והיחיד – אריק קלפטון. שווה ביותר. כניסה: 70 ש"ח.

יום שני 13.4

התקווה 6 בהופעה באיניגו מונטויה בקניון אם הדרך. אחרי כמה שנים ללא פעילות ההרכב המקפיץ חוזר עם אלבום חמישי וסיבוב הופעות חדש לכבודו.

יום שלישי 14.4

ערב רטרו:

בבאר שבע תופיע להקת אבטיפוס בבארקה, חובקת אלבום חדש אחרי שנים רבות שלא היו בסביבה.

בחיפה תופיע יעל לוי בשאנן בר, עם שירים חדשים וישנים בגרסאות אקוסטיות.

במקביל, הזמרת המוכשרת גל דה פז תגיע לקונטיינר ביפו, להמשיך להלהיט את הקהל במוזיקת הגרוב-סול-ג'אז שלה. כניסה חינם.

יום רביעי  15.4 – ערב יום השואה

מפאת כבודו של היום לא יתקיימו מופעים.

יום חמישי 16.4

היום שווה לעלות לירושלים:

אריק סיני ודני ליטני בהופעה בזאפה ירושלים. שני האמנים הוותיקים והאהובים במפגש ראשון ומרתק אחרי שנים רבות של יצירה. נשמע מרתק. כרטיס: 115 ש"ח.

מרסדס בנד בהופעה בצוללת צהובה. המרסדס לא עוצרת כל הדרך במעלה שער הגיא. הפעם הם מגיעים לעיר הבירה במסגרת פסטיבל באבל  של הקרן לירושלים המיועד להנגשת תרבות לבני נוער ירושלמים. המרסדס יתנו את לעם שירים חדשים ואת כל הלהיטים הגדולים מכל האלבומים. יחממו אותם שני הרכבים צעירים שזכו בפסטיבל. כניסה: 20 ש"ח.

 יום שישי  17.4

הנה כמה מופעי צהרים, להנעים את כניסת השבת:

שלומי סרנגה בהופעה בשבי ציון. בואו לשבור כמה צלחות עם סרנגה והמופע היווני שלו. מיטב הלהיטים בעברית, קלאסיקות ביוונית ושבעה נגנים על הבמה. אחלה דרך לקבל את השבת.

יהודית רביץ והפילהרמונית בהופעה בהיכל התרבות. עוד מופע מיוחד לשישי בצהרים. מיטב הלהיטים של רביץ בביצועים מעניינים וגם אורח אחד מיוחד – גידי גוב. כניסה: 450 ש"ח.

מוניקה סקס חוגגת 20 שנה לפצעים ונשיקות בזאפה בתל אביב. ממשיכים את הסיבוב המוצלח לציון האלבום הקלאסי והאהוב, יגיעו הרוקרים הוותיקים לתל אביב לתת קצת מכות אפורות בראש בצהרים.

יום שבת  18.4

אבי בללי, איגי דיין, דודי לוי, טל גורדון ושאול בסר במופע מחווה לשמוליק קראוס ברידינג 3 בתל אביב. חבורת האמנים המוכשרים נפגשת שוב להעלות מופע שכולו מחווה לאחד מגדולי היוצרים במוזיקה הישראלית. בין השירים: "כשאת בוכה את לא יפה", "שישי חם", "לוח וגיר" ועוד רבים. כניסה: 120 ש"ח.

בום פם בהופעה בוודנרבאר בחיפה. איזו דרך יותר טובה יש לסיים את השבוע מאשר עם להקת הבלקן-סרף-רוק הכי מקפיצה בארץ. אחרי סיבוב הופעות גדול ברחבי העולם, ממקסיקו ועד יפן, חוזר ההרכב להניע כמה ישבנים בישראל.

הוואלאביז בהופעה בפפאיתו בתל אביב. הרכב הרוק העולה במופע מיוחד לציון סוף השבוע. שווה. כרטיס: 30 ש"ח.

 

שיהיה לכולנו שבוע של הרבה מוזיקה טובה.
אם יש לכם הופעות שאתם ממליצים עליהן, נשמח לשמוע.
מאמר ההמלצות של לוח ההופעות GoingOut נכתב ונערך ע"י אסף מואב.

הופעות מומלצות 5-11.4.2015

5.4

עברי לידר בהופעה בזאפה אמפי שוני. עברי לידר, מהזמרים והיוצרים המובילים והבולטים בצמרת המוסיקה הישראלית בסיבוב הופעות חדש הנושא את שם אלבומו החדש:  "האהבה הזאת שלנו" שיצא בפברואר 2015 ועם הלהיטים החדשים לצד הלהיטים שהפכו זה מכבר לפס הקול שלנו.     כרטיסים: 160 ₪

אהוד בנאי בהופעה בזאפה ת"א. טרובדור הרוק הישראלי, מלווה בהרכב מנצח שמלווה אותו שנים. יחד הם מכונת רוק משומנת ובועטת, שיוצרת בכל פעם מחדש חגיגה חד פעמית של קצב, אנרגיה, צלילים ומילים.

6.4

הדג נחש ואברהם טל- במופע משותף בפסטיבל לילות ירח בגולן. ממפגש פסגה של מלכי הגרוב והנשמה – להקת הדג נחש ואברהם טל במופע משותף שישרוף את הבמה ויעיף את האמפי לאוויר! האומנים יחדיו הרכיבו מופע חדש, בו כולם מבצעים את השירים של כולם – ערב שכולו גרוב וקצב עם המיטב של כל אחד מהם. כרטיסים: 160 ₪   להופעות נוספות בפסטיבל לילות ירח בגולן

תיסלם יארחו את דני סנדרסון בפארק מיני ישראל, עם הפקה חדשה מלאה באנרגיות. כרטיסים: 164 ₪

7.4

אנשי הארון במופע מחווה ללהקת כוורת בזאפה הרצליה. במלאת 40 שנה ללהקת כוורת ולמופעה המצליח "סיפורי פוגי" יוצאים 6 מוזיקאים/יוצרים צעירים למסע בעקבות הלהקה תוך שחזור העיבודים המקוריים, התפאורה, הלבוש, האווירה המיוחדת, המערכונים וההומור של אותו תקליט ו"תוכנית" אלמותיים. הרכב המחווה "אנשי הארון", הקרוי על שם המערכון הנודע של כוורת, יבצע להיטים מכל שלושת האלבומים של כוורת ועוד. כרטיסים: 95 ₪

עמיר בניון במופע להקה חדש וסוחף בזאפה ירושלים, עם שירים חדשים לצד קלסיקות. לפני יציאת האלבום החדש שיראה אור בחודשים הקרובים. כרטיסים: 145 ₪

איתמר רוטשילד בהופעה מיוחדת באוזןבר עם אורחים בהפתעה – בעקבות יציאת האלבום השלישי, "בין שקיעה ובין זריחה"

8.4

הקרקס של זאפה, בזאפה הרצליה. הפקה משותפת ומקורית של קבוצת זאפה עם קרקס "ריאקשן" שיצרו מופע קרקס מיוחד עבור החלל של מועדון זאפה הרצליה. הקרקס של זאפה מציע קרקס מודרני במיטבו בהשתתפות אמני קרקס וירטואוזיים, אקרובטים ולהטוטנים, מוזיקאים וזמרים השרים ומנגנים לייב על הבמה קלאסיקות ולהיטי רוק ופופ. כרטיסים: 90 ₪

הסחורות בהופעת אביב באוזןבר ת"א. הסחורות חוזרים לעשות רעש בעיר! עם הפתעות בקנה, כמה אפקטים חדשים ודרך חדשה לעשות את הדברים. כרטיסים: 40 ₪

גבע אלון יופיע בתיאטרון חולון במסגרת פסטיבל ימי הזמר עם מופע אקוסטי ייחודי.

9.4

אלישע בנאי וארבעים השודדים בהופעה בלבונטין 7, ת"א. ההופעה של אלישע בנאי וארבעים השודדים היא מסיבה מהירה, מדויקת ומיוזעת על טהרת הדיסטורשן המלודי והתוף המסחרר. אלבומם השני "מהירות האור" אשר ראה אור ב-2014 הוא אלבום חד ומהוקצע שעד כה הוליד שירים כגון "נוגה מחפשת צדק" ו"איינשטיין" שזכו להשמעות רבות ברחבי הארץ. כרטיסים: 55 ₪

דודו טסה בהופעה בבארבי ת"א. דודו טסה הפך בשנים האחרונות לאחד הקולות הבולטים של המוזיקה הישראלית ואחד האמנים המצליחים בארץ. שיריו מכל התקופות מושמעים ברדיו ללא הפסקה והוא זוכה לשבחי המבקרים ולאהבה נדירה של הקהל. ההופעות החיות של דודו טסה הפכו לתופעה נדירה בשמי תעשיית המוזיקה המקומית עם כמות אדירה של קהל וכמויות אדירות של אנרגיה. כרטיסים: 93 ₪

אסתר רדא, מהמוסיקאיות המדוברות ועטורות השבחים של התקופה האחרונה תעלה לבמת הזאפה הרצליה להופעה מלאת נשמה. כרטיסים 95 ₪

10.4

החצר האחורית במופע צהריים בזאפה ת"א בליווי רביעיית כלי מיתר.

שלום חנוך בהופעה בזאפה אמפי שוני. המופע כולל את מיטב הלהיטים של חנוך משנות הקריירה הארוכה והענפה שלו, קלאסיקות כמו "מחכים למשיח", "הדרכים הידועות", "אלימות" "ככה וככה", "אהבת נעורי", "נגד הרוח", ו"סוף עונת התפוזים" זוכות לביצועים ייחודים ומחודשים על הבמה, הבוערת באנרגיות המשתוללות של חנוך כפרפורמר וכמבצע. כרטיסים: 174 ₪

11.4

דיקלה בהופעה ברדינג 3 בת"א. דיקלה במופע חדש, הכולל את להיטיה מאלבומה החדש "ואם פרידה" לצד שיריה הגדולים מאלבומים קודמים, כשהיא מלווה בלהקה של כישרונות מוסיקליים. במופע תמצאו את כל קשת המקצבים והרגשות עליהם מנצחת דיקלה בקולה הייחודי, בעוצמות המכשפות, ובכישרונה כיוצרת. כרטיסים: 129-149 ₪

Robert Cray בהופעה בהיכל התרבות ת"א. עם חמישה פרסי גראמי מכירות של מיליוני אלבומים ואלפי מופעים מפוצצים מסביב לגלובוס, אייקון הבלוז רוברט קריי נחשב לאחד הגיטריסטים הגדולים בדורו, ומהקולות המובילים בתחייה המחודשת של הז'אנר. במשך ארבעה עשורים קולו החלק ושירתו המפתה, תמהיל הבלוז השורשי עם רוק אמריקאי, סול ג'אז, פאנק ואר אנד בי, זיכו אותו במוניטין של משורר בלוז מודרני מהחשובים של ימינו. כרטיסים: 294-350 ₪

 

שיהיה לכולנו שבוע של הרבה מוזיקה טובה.
אם יש לכם הופעות שאתם ממליצים עליהן, נשמח לשמוע.
מאמר ההמלצות של לוח ההופעות GoingOut נכתב ע"י ארז הדר

קלאסיקו בסופרלנד / מאת: אסף מואב

ראשון לציון אירחה את הסופר קלאסיקו הרביעי במספר, שנערך אמש (יום ה'). לא מזמן השיקה קבוצת הזאפה אמפי חדש במערב העיר, לייב פארק (Live Park), צמוד לסופרלנד, והכינה את הקרקע לערב בלתי נשכח שכלל שתי להקות שסחפו את הקהל, כל אחת בדרכה.

ראשונים לעלות היו רד בנד. מופע הבובות התיאטרלי של ארי פפר ושות' מאוד מרשים בגרסתו הבימתית. הרכב הנגנים שמגבה אותם מהוקצע לעילא וכולל גם שתי זמרות ליווי. כבר בפתיחת המופע, עם Seven Nation Army (במקור של הווייט סטרייפס), מתקבלת תחושה עוצמתית. רשימת השירים שלהם מעניינת ומגוונת, בעיקר מבחינה סגנונית, והעיבודים עצמם מרעננים. Diamonds מרגיש יותר אינטימי אבל ב-I Put A Spell on You כבר מציג רד גרסה הבלוזית של ההרכב. אסתר רדא הסופר-מוכשרת הצטרפה ללהקה על הבמה וביצעה איתם את Royals העדכני ואת Should I Stay Or Should I Go במקצב מקפיץ. רד העלה את העכבר סוחר הסמים שלו שיחליף אותו כי היה "חייב לשירותים" וזה סיפר לקהל גרסה רגישה של Creep עם יוקללה.

צילום: ליאור כתר

צילום: ליאור כתר

בתור להקת בובות, בסופו של דבר המופע של רד בנד הוא הצגה תיאטרלית. שלא תבינו לא נכון, הבובות והמפעילים מאחוריהן נותנים שואו, אבל הקהל ברובו מרגיש כי יש הצגה לפניו ונותר מעט רדום. רגע שיא ראשון נרשם כשנינט הצטרפה ללהקה למספר שירים. צמרמורת הורגשה מיד בקהל, ונינט השתלטה על הבמה עם רעב שכנראה נבע מחודשים-שלושה של הנקה. יחד הם שרו את Sweet Dreams של היוריתמיקס וכמובן את Crazy, אולי השיר הכי מזוהה איתה אחרי "ים של דמעות". רק נציין שהיא כל כך השתוללה  על הבמה באנרגיות שלרגע חשבנו שיפלט לה איזה "ערב טוב ניצנים", במקום "ערב טוב ראשון".

אם נחזור רגע למיקום המופע, אין ספק שמדובר על מתחם ראוי. האמפי החדש נותן תחושה "פארק ירקונית" באופיו, וגם יכול להכיל כמות גדולה של קהל (אני משער שהרבה מעל לרבבה). הכניסות והשערים בנויים כך שישנה זרימה טובה אל תוך המתחם והחוצה ממנו, והאקוסטיקה באמפי-תיאטרון הינה ברמה גבוהה כל כך שכמעט מכל נקודה במקום ניתן לשמוע טוב. חבל רק שבמתחם כזה מנסים לגנוב אותך עם תפוח אדמה ב-30 ש"ח וחצי ליטר בירה ב-42.

למזלנו המוזיקה היתה טובה. אחרי שרד בנד חיממו את השטח, הגיעה המנה העיקרית והתחושה היתה כי לזה בדיוק ציפה הקהל. אינפקטד משרום עלו לבמה ומיד הקהל היה בטירוף. לא לגמרי ברור מה יש בשניים הללו, אייזן ודובדבני, בנוכחותם הבימתית ובמוזיקה שלהם, אך הם מצליחים לכבוש את הקהל בן-רגע ולהחזיק בו בעוצמה. ייתכן שכשאתה פותח מופע עם להיט כמו Deeply Disturbed, זה פשוט. הפטריות העלו את חברי רד בנד כדי לבצע איתם מספר שירים שבשיאם Cities of The Future של אינפקטד הופך לחגיגה משותפת של דובדבני ורד, ושני ההרכבים מספקים ביוצע כסאחיסטי ל-Killing in The Name.

צילום: ליאור כתר

צילום: ליאור כתר

אולי רגע שיא נוסף היה כשעל הבמה עלו חברי להקת היהודים, תום פטרובר ואורית שחף, כדי לבצע שני שירים ביחד. דווקא הנוכחות של צמד הרוקרים על הבמה נתן למוזיקה של הפטריות תחושה יותר כבדה, בעיקר בביצוע המשובח ל-Don't Like. ההרגשה היתה שהם מתאימים לסיטואציה כמו כפפה. אחרי שהם ירדו, עלה האמן הנורבגי Savant לשני שירים משותפים וכמה "I love you Israel" לעבר הקהל. כאשר החלו הצלילים הראשונים של Becoming Insane האמפי כולו החל קופץ מצד לצד בהתרגשות. בכלל, הסופר קלאסיקו כשמו כן הוא – הזדמנות להרכבי ההופעות הטובים בארץ להראות לנו מה הם שווים. לראות את רד בנד במופע איצטדיון ולאחר מכן לקבל פצצת אנרגיה בדמות אינפקטד משרום, הינם שווה ערך לערב משובח של ריאל מדריד נגד ברצלונה (ללא קשר לתוצאת המשחק ביניהן). יתרה מכך, אין הרבה מופעים ישראליים שמספקים הופעות ברמת אצטדיון או פארק. עם האמפי החדש של קבוצת זאפה, והרכבים כמו אינפקטד משרום ורד בנד, אין סיבה שלא יהיו יותר כאלו בשנים הבאות.

צילום: ליאור כתר

צילום: ליאור כתר

 

הופעות מומלצות 29.3-4.4.2015

יום ראשון 29.3

שרית חדד בהופעה בהיכל התרבות בתל אביב. לאחר שובה ממסע הופעות בארה"ב, הדיווה הים תיכונית באה לפתוח לכם את השבוע עם קצת שמח. כרטיס: 354 ₪.

יום שני 30.3

שני דרומי: אסף אמדורסקי יופיע בעשן הזמן בב"ש  עם המופע החדש-ישן שלו, כולל כל הלהיטים המרגשים והמוכרים. מופע מרשים ומופק לעילא!

ולחברינו באיזור השרון, הקולקטיב יגיעו עם המופע שלהם לאיניגו מונטויה בבית חירות, להנעים את האוזן ולהרטיט את הלהבות.

יום שלישי 31.3

משינה בהופעה בבארבי תל אביב. ענקי הרוק פותחים סיבוב חדש הבא לציין 30 שנות פעילות. הזדמנות טובה לתפוס את הלהקה הזו במקום "יחסית" אינטימי. אז אנא מכם, הכינו את נעלי הריקוד ובואו נצא בריקוד המכונה. כרטיס: 129 ₪.

יום רביעי  1.4

אחד באפריל!!!! אם איזו מההופעות מתבטלת היום, זה לא באשמתנו…..

ימן בלוז בהופעה בזאפה ירושלים. התימנים הבלוזיסטים המדליקים בהופעה אינטימית לקראת אלבום חדש (כניסה: 104 ₪).

אמיר דדון בהופעה בחלוץ 33 בב"ש. רגע לפני החג, האמן הרגיש והמסעיר במופע מיוחד לקהל הדרומי.

יום חמישי 2.4

אינפקטד משרום ורד בנד בהופעה באמפי פארק בראשל"צ. הסופר קלאסיקו חוזר והפעם הוא גדול מתמיד. בשנה הרביעית שלו המופע הזוגי נודד לראשון לציון, אבל זה לא יפריע לרד בנד לחתוך כל דבר שזז ולאינפקטד לתת בראש. כרטיס: 255 ₪.

A-WA בהופעה בבארבי תל אביב. הרבה דובר לאחרונה על שלישיית התימניות הזו והמוזיקה המעולה שלהם. בואו לשמוע מקרוב במופע להשקת הסינגל HABIB GALBI, עם אורחים מכובדים. כניסה: 80 ₪.

עוזי רמירז בלאביט בתל אביב. תאמינו או לא, אבל עוזי רמירז משיק ליין של קפה שהוא רקח במופע מיוחד. לא תבואו לטעום? כניסה חופשית.

יום שישי  3.4 – ליל הסדר

חג שמח!
לא לשכוח לשתות את כל 4 כוסות היין עד הסוף (רק לא לנהוג אחר כך הביתה שתויים).

יום שבת  4.4

היהודים בהופעה אקוסטית בזאפה ירושלים. ממשיכים בסיבוב פרה-אלבום שלהם, יגיעו הרוקרים לתת לירושלמים עוד ארון אחד. כניסה: 134 ₪.

מוש בן ארי בהופעה באמפי שוני. דרך מעולה לסיים את החג, תחת כיפת השמיים ועם המוזיקה המקפיצה של מוש בן ארי. הנה הוא מגיע. מחיר: 164 ₪.

טיזר פסח

השבוע הבא יהיה כמובן עמוס בפעילויות מכל מיני סוגים. אם בא לכם לראות קצת הופעות בפסח, הנה כמה דברים שלא שווה לפספס:

אברהם טל בהופעה בזאפה בירושלים, ביום ראשון 5.4. החצר האחורית יופיעו בפסטיבל אדמה במצפה רמון,  יום שני 6.4. אהוד בנאי בהופעה בזאפה הרצליה, ב-8.4.

לכל שאר המופעים כדאי כמובן להתעדכן באתר שלנו.

 

שיהיה לכולנו שבוע של הרבה מוזיקה טובה.
אם יש לכם הופעות שאתם ממליצים עליהן, נשמח לשמוע.
מאמר ההמלצות של לוח ההופעות GoingOut נכתב ונערך ע"י אסף מואב.